
Li`l Woodzeez Ігровий набір - Риболовля
- Нет в наличии
- Код: WZ6536Z
639 ₴
Li`l Woodzeez Ігровий набір - РиболовляНет в наличии
639 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Разом з ігровим набором Риболовля від Li'l Woodzeez можна відправиться на справжню риболовлю! Набір з аксесуарами стане корисним доповненням до іграшок Li'l Woodzeez і буде заохочувати творчість і сюжетно-рольову гру дітей. Сумісний з іншими наборами бренду. Комплектація: 13 предметів (ігрова фігурка кота, човен, весла, риба, вудка, рятувальники жилет і карта)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид | транспорт |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Количество | 13 шт |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 639 ₴

