Ігровий набір Садівництво від Li'l Woodzeez прийдеться до душі справжнім садівникам. Завдяки великій кількості аксесуарів можна розслабитися і подивитися, як ростуть овочі. Набір стане цікавим і корисним доповненням до іграшок Li'l Woodzeez, буде заохочувати творчість і сюжетно-рольову гру дітей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Вид | місто |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Количество | 32 шт |
| Комплектация | 1 фартух |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴




