Привабливий дерев’яний толокар у вигляді панди стане гарним супутником для дитини під час прогулянки. Із ним дослідження світу стане ще більш цікавим і веселим, а розвиток навичок – ефективним. Завдяки багажнику, розташованому позаду толокара, діти зможуть брати із собою на прогулянку іграшки чи ляльок. Ергономічні ручки комфортні для малюків, а чотири силіконові насадки на краях толокара захищатимуть стіни й меблі у разі випадкових ударів. Іграшка призначена для дітей віком від 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.55 кг |
| Вид | Толокар |
| Высота | 250 мм |
| Вік дитини від | 1го року |
| Вік дитини до | 3х років |
| Габарити | 43 x 29.5 x 33 см |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Объем | 0.0264 м3 |
| Оснащение | Ергономічні ручки |
| Особенности | необхідно зібрати |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴












