Компактний дерев’яний дриль для маленьких майстрів із двома знімними магнітними свердлами. Іграшка для цікавих рольових ігор. Із нею діти зможуть свердлити та гвинтити, як дорослі. Задля більшої реалістичності середню частину свердл можна обертати вручну. Для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | магнітні свердла |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид | Дриль |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 18,5 x 4,5 x 14,5 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴












