Магнітний лабіринт «Ліс» містить 16 кольорових кульок. Мета гри полягає в тому, щоб поєднати ці намистини із частиною поля відповідного кольору (червоний – для полуниці, фіолетовий – для ожини тощо). Також в іграшковому наборі є колесо, через яке гравцеві доведеться пробиратися під час руху кульок. Іграшка сприяє розпізнаванню та вивченню кольорів, розвитку дрібної моторики рук, сили та спритності. Набір повністю закривається, магнітну ручку на мотузці можна зафіксувати всередині в спеціальному місці для безпечного і зручного зберігання. Для дітей від 2-х років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.53 кг |
| Вид | Лабиринт |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 30 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Казуальні |
| Количество игроков | для 1-го |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Размер | 21 x 1,7 x 25 см |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴










