Проводити цікаві змагання, вдосконалювати навички та розвивати окомір дає змогу магнітний дартс «Веселий ярмарок». Двобічну магнітну мішень можна вішати на стіну, дверну ручку чи дерево. Шість магнітних дротиків без шипів роблять гру безпечною навіть для найменших користувачів. Точки, в які треба влучати, розташовано по колу на одному боці мішені та по всій площі з другого боку. Гра допомагає тренувати дрібну моторику, сприяє розвитку спритності та концентрації уваги. Для дітей від 4-х років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.88 кг |
| Вид | Дартс |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 450 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Спортивні |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0036 м3 |
| Особенности | магнітні елементи |
| Размер | 44 x 4 x 65 см |
| Розвиток здібностей | моторика рук |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴










