Магнітна гра «Космос» французького бренда Janod зовні нагадує звичайну книжку. Але під її обкладинкою – цікава головоломка для дітей віком від 3 до 8 років. Гра містить картки з підказками та магнітні елементи зображень космічних апаратів, із яких треба складати повноцінні картинки. Діти можуть фантазувати та складати об’єкти так, як їм заманеться: відповідно до завдань на картках або як підкаже уява. Складати картинки можна на будь-якій магнітній дошці.
Практичне пакування дає змогу легко транспортувати іграшку, аби діти могли розважатися не лише вдома, але й у подорожах або під час прогулянки. Іграшку виготовлено з якісних матеріалів із використанням нешкідливих фарб. Набір містить 52 магніти та 18 карток із зображенням космічних апаратів. Для дітей від 3-х років.
Практичне пакування дає змогу легко транспортувати іграшку, аби діти могли розважатися не лише вдома, але й у подорожах або під час прогулянки. Іграшку виготовлено з якісних матеріалів із використанням нешкідливих фарб. Набір містить 52 магніти та 18 карток із зображенням космічних апаратів. Для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | картон |
| Вес | 0.65 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | магнітні деталі |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество деталей | 70 шт |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Розміри | 19 x 4 x 26 см |
| Тип игрушки | магнітна книга |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴










