Neon Flash великий RGB самокат! Тепер не потрібно вибирати вподобаний колір самоката або підсвічування коліс, 7 різних кольорів і 3 типи підсвічування в 1 корпусі. Тепер безліч варіантів налаштування підсвічування в одному самокаті!
Особливості:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neon |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.90 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 280 мм |
| Вік дитини від | 5-ти років |
| Габарити | 80.5х38х77/84/91 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 700 мм |
| Материал | Алюминий |
| Нагрузка | 70 кг |
| Объем | 0.0255 м3 |
| Особенности | Складная конструкция |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 759 ₴












