
2E Ламінатор А3 L-3250, 600мм/хв, 50-200мкм, 4 вали, гаряче та холодне ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-3250
4 704 ₴
2E Ламінатор А3 L-3250, 600мм/хв, 50-200мкм, 4 вали, гаряче та холодне ламінуванняНет в наличии
4 704 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ламінатор формату A3 на 4 вали з підтримкою гарячого та холодного ламінування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Формат | A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.75 кг |
| Время готовности | 3-5 хв |
| Высота | 280 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 550 мм |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-карти до формату А3 |
| Максимальна товщина ламінування | 1 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 320 мм |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Объем | 0.0231 м3 |
| Питание | 220-240 В ~, 50/60 Гц |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Підтримувана товщина плівки | 50-200 мкм |
| Система подачі аркушів | 4 вали |
| Тип ламінування | холодне ламінування |
| Цвет | Светло-серый |
| Швидкість ламінування | 600 мм/хв |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 704 ₴

