
2E Ламінатор А4 L-4200, 300мм/хв, 80-200мкм, гаряче та холодне ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-4200
2 088 ₴
2E Ламінатор А4 L-4200, 300мм/хв, 80-200мкм, гаряче та холодне ламінуванняНет в наличии
2 088 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ламінатор формату A4 з підтримкою гарячого та холодного ламінування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.65 кг |
| Время готовности | 5-7 хв |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 420 мм |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-картки до А4 |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 236 мм |
| Объем | 0.0112 м3 |
| Питание | 220-240 В ~, 50/60 Гц |
| Потребляемая мощность | 310 Вт |
| Підтримувана товщина плівки | 80-200 мкм |
| Тип ламінування | холодне ламінування |
| Цвет | Светло-серый |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 088 ₴

