
2E Ламінатор А3 L-3175, 300мм/хв, 80-175мкм, гаряче ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-3175
1 476 ₴
2E Ламінатор А3 L-3175, 300мм/хв, 80-175мкм, гаряче ламінуванняНет в наличии
1 476 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ламінатор формату A3 з підтримкою гарячого ламінування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Формат | A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.58 кг |
| Время готовности | 3-5 хв |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 510 мм |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-карти до формату А3 |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Объем | 0.0126 м3 |
| Питание | 220-240 В ~, 50/60 Гц |
| Потребляемая мощность | 410 Вт |
| Підтримувана товщина плівки | 80-175 мкм |
| Тип ламінування | гаряче ламінування |
| Цвет | Светло-серый |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 476 ₴

