
2E Ламінатор А3 L-3200, 300мм/хв, 80-200мкм, гаряче та холодне ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-3200
2 094 ₴
2E Ламінатор А3 L-3200, 300мм/хв, 80-200мкм, гаряче та холодне ламінуванняНет в наличии
2 094 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ламінатор формату A3 з підтримкою гарячого та холодного ламінування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Формат | A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.27 кг |
| Время готовности | 5-7 хв |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-карти до формату А3 |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Объем | 0.0143 м3 |
| Питание | 220-240 В ~, 50/60 Гц |
| Потребляемая мощность | 410 Вт |
| Підтримувана товщина плівки | 80-200 мкм |
| Тип ламінування | холодне ламінування |
| Цвет | Светло-серый |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Ширина | 510 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 094 ₴

