Легкий самокат з унікальною технологією RGB. Динамічні точки підсвічування на передніх і задніх колесах дозволяють налаштовувати зовнішній вигляд вашого самоката хоч кожен день. Тепер не потрібно вибирати колір самоката при покупці, вибирайте один з 7 кольорів і 3 режимів і міняйте їх хоч кожен день!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neon |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.94 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 130 мм |
| Вік дитини від | 5-ти років |
| Габарити | 70х35*78/68 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Нагрузка | 50 кг |
| Объем | 0.0213 м3 |
| Оснащение | Super grip |
| Особенности | висота керма регулюється |
| Положення регулювання висоти керма | 78 см |
| Розмір колеса | 120 мм |
| Ширина | 630 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴












