Оцініть дбайливий комфорт портативного ручного молоковідсмоктувача Philips Avent з технологією Natural Motion, що імітує смоктання немовляти для швидкого зціджування. Ви можете легко налаштувати ритм і герметичність. Підходить практично для будь-яких сосків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.44 кг |
| Вид | молоковідсос |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 90 мм |
| Дополнительно | не містить бісфенол-А * |
| Комплектация | одноразові вкладиші у бюстгальтер /2 шт |
| Объем | 0.0029 м3 |
| Тип | Механический |
| Функции | делікатна стимуляція |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴












