Стерилізуйте до 6 пляшечок з аксесуарами всього за 10 хвилин. Компактний, але місткий стерилізатор для пляшечок Advanced досить швидкий і ефективний, а також вбиває 99,9% мікробів для повного спокою при годуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Тип | Стерилизатор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.60 кг |
| Возраст (мес) | 0+ |
| Высота | 380 мм |
| Габарити | 30.4 x 18.3 x 359 см |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 210 мм |
| Комплектация | електронний паровий стерилізатор |
| Материал | Базальтопластик |
| Мощность | 650 Вт |
| Объем | 0.0263 м3 |
| Особенности | сумісність з пляшечками і чашками Philips Avent |
| Питание | електромережа |
| Стать дитини | дівчинка |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 399 ₴












