Ніж для томатів Fiskars Essential, 12 см. Матеріал леза - нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Тип | Нож для томатов |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші | Да |
| Вес | 0.06 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 300 мм |
| Длина лезвия | 12 см |
| Для овочів/для чищення | Да |
| Материал лезвия | нержавіюча сталь /1.1 |
| Материал рукоятки | сантопрен |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Особенности | Ергономічна форма рукоятки |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 569 ₴






