Ніж для хліба Fiskars Edge, 23 см. Матеріал леза - японська нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Тип | Нож для хлеба |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 430 мм |
| Длина лезвия | 23 см |
| Для хліба | Да |
| Материал лезвия | нержавіюча сталь /2.3 мм |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Особенности | Антипригарне покриття на лезі ножа |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 031 ₴








