Великий кухарський ніж Fiskars Functional Form розроблений для легкої щоденної роботи і простий у догляді. Дуже добре підходить для нарізки м'яса, овочів, зелені.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Тип | Нож поварской |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.14 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 400 мм |
| Длина лезвия | 19.9 см |
| Кухарський | Да |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Объем | 0.0007 м3 |
| Особенности | Ергономічна форма рукоятки /SoftGrip |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴











