Середній кухарський ніж Fiskars Functional Form розроблений для легкої щоденної роботи і простий у догляді. Дуже добре підходить для нарізки м'яса, овочів, зелені.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Тип | Нож поварской |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.12 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 350 мм |
| Длина лезвия | 16.9 см |
| Кухарський | Да |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Объем | 0.0009 м3 |
| Особенности | Ергономічна форма рукоятки /SoftGrip |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 639 ₴








