Нова ергономічна конструкція (сертифікована US ERGO) для зменшення втоми та ризику отримання травм, забезпечують додатковий контроль і комфорт в роботі. Чорні оксидованої губки з тривалим терміном служби (ресурс 50000 циклів). Нова конструкція осі для збільшення терміну експлуатації.
Новий, більш тонкий профіль для роботи навіть в умовах обмеженого простору і зручності поранення і носіння. Шкала на губах для точної різки. Нова конструкція фіксатора рукояток для зручності відкривання/закривання однією рукою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 300 мм |
| Материал | Сталь |
| Объем | 0.0010 м3 |
| Розміри | 250 мм |
| Різ ножиць | прямий |
| Тип | ножиці по металу |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 357 ₴





