Прийшов час для великих змагань з акробатики на лузі! Вовки і ягнята з'являються в своїй кращій спортивній формі і прагнуть до вершини піраміди. Виберіть команду: пора розігрітися! Правила цього змагання дуже строгі: жоден спортсмен не може торкатися до іншого спортсмена, окрім як в одній команді або в одній і тій же формі! Вам потрібно бути дуже спостережливим, щоб визначити, на чиї плечі ви можете встати, щоб досягти вершини, не впавши з пильного рефері! Той, хто поставить більше фішок до кінця гри, стає переможцем. Ця гра на мислення і логіку для дітей від 5 років і старше розрахована на 2 гравців. Містить 11 дерев'яних жетонів вовків, 11 дерев'яних жетонів ягняти і 1 дошку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Предназначение | Для двоих |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Змагальні |
| Количество деталей | 23 шт |
| Количество игроков | для 2-х |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Розвиток здібностей | логіка |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴








