Гонка в курнику триває ... вони як божевільні кудахают! І неспроста! Здається, фермер забув замкнути двері, і починається Великий втеча! У наших 4 маленьких кольорових курочок одна мета: уникнути перешкод і прийти до фінішу першими! Їм потрібно буде бути на крок попереду фермера. Якщо він їх зловить, вони знову опиняться за гратами! Ця проста настільна гра для дітей від 3 років допомагає їм звикнути до квітів і числам, не кажучи вже про те, щоб розважити всю сім'ю!
Додатково:
Додатково:
Ця проста настільна гра для дітей від 3 років допомагає їм звикнути до квітів і числам, не кажучи вже про те, щоб розважити всю сім'ю! Це також відмінне введення в основоположні принципи настільних ігор: кидання кубиків, переміщення фішки по дошці, наближення до фінішу, навчання перемогам і поразкам, а також навички наведення порядку. (1-й, 2-й, 3-й і т. Д.). Містить 1 дошку-головоломку з 10 частинами, 1 кубик і 4 жетони курки. Піднос зроблений з картону, частини і кубик - з цільного дерева. FSC®-сертифікована настільна гра, виготовлена з деревини з екологічно безпечних лісів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Предназначение | Для компании |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | Логічна |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Змагальні |
| Количество игроков | від 2 до 4 |
| Объем | 0.0016 м3 |
| Особенности | FSC-сертифікована настільна гра, виготовлена з деревини з екологічно безпечних лісів |
| Розвиток здібностей | порядок |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴







