Ця дерев'яна іграшка відповідає своїй назві. Що може бути веселіше для малюків від 12 місяців, ніж взяти в руки гарний дерев'яний молоток і забити кульки в вигнуту коробку. Крім того, іграшка пропонує ще два заняття: малюкові потрібно буде розпізнати чотири різні форми, щоб вставити їх в потрібні отвори, а гра-конструктор з кольоровими кодами, що входить в комплект, познайомить дітей з квітами. Ця гра на спритність буде розвивати у дитини координацію, доставить йому години задоволення. Колекція Sweet Cocoon - це іграшки м'яких кольорів і округлих форм, які пропонують широкий спектр цікавих занять. Сортер виготовлений з сертифікованої FSC® деревини з екологічно безпечних лісів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 1.07 кг |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | натуральні матеріали |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Рекомендований вік | від 12 місяців |
| Розміри | 16х29х13 см |
| Тип игрушки | сортер |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴











