Додвтково:
Quad завдяки рознесеним більш широко колесам мають велику стійкість і легше справляються на низьких швидкостях в порівнянні з Inline. Основа Quad дозволить з меншим навантаженням на ноги освоїти базові вміння необхідні для катання на роликових ковзанах, а також навчитися добре кататися на невисоких швидкостях. У свою чергу досконале володіння цим типом роликових ковзанів дозволить легко навчитися маневрувати, а також виконувати елементи фігурного катання. Саме Quad тип використовується у фігуристів. А також, цей тип роликів буде зручний для неспішних прогулянок.
Конструкція цих роликів розроблялася для максимального комфорту і безпеки. Черевик ролика розсувний, пластиковий. З надійною фіксацією п'яти, ступні і гомілки. Для зручності і безпеки фіксація ноги проходить зажимами, а не шнурками. Ця модель обладнана верхньою і п'яткової баклею з можливістю легкого зняття і одягання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neon |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.31 кг |
| Вид | Ролики |
| Высота | 370 мм |
| Вік дитини від | 6 років |
| Габарити | 32x25x10.8 см Inline , 23x26x10.8 см Quad |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Материал | Базальтопластик |
| Материал колес | Полиуретан |
| Объем | 0.0175 м3 |
| Особенности | LED підсвічування 2 коліс з кожного боку |
| Розмір колеса | 54 мм Quad, 65 мм Inline |
| Розмір ноги | 30-33 / 12J-2 USA / 18.1-20.6 см |
| Цвет | салатовий |
| Ширина | 430 мм |
- Цена: 2 999 ₴












