Дитячі розсувні роллікі Neon Inline Skates. Конструкція цих роликів розроблялась для максимального комфорту і безпеки. Черевик ролика розсувний, пластиковий. З надійною фіксацією п'яти, ступні і гомілки. Для зручності і безпеки фіксація ноги проходить зажимами, а не шнурками. Ця модель обладнана верхньою і п'яткової баклею з легким зняттям і одяганням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neon |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.20 кг |
| Вид | Ролики |
| Высота | 110 мм |
| Габарити | 33x27x10.8 см Inline |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Базальтопластик |
| Материал колес | Полиуретан |
| Объем | 0.0169 м3 |
| Особенности | LED підсвічування 2 коліс з кожного боку |
| Розмір колеса | 65 мм |
| Розмір ноги | 34-38 / 3-6 USA / 21.6-24.1 см |
| Ширина | 530 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴









