Набір «Візит в село Хогсмід» LEGO® Harry Potter ™ (76388) дозволяє відтворити улюблені будівлі з чарівних фільмів. Діти можуть скористатися нескінченними можливості для гри і продемонструвати оточуючим свою пристрасть до Гаррі Поттеру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.21 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 520 шт |
| Объем | 0.0108 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будівництво |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴




