Насолоджуйтесь швидкою зарядкою і додатковою надійністю за допомогою плетених кабелів USB-C - Lightning. Вони відповідають суворим стандартам Apple, незалежно від того, яка довжина вам потрібна, заряджаєте ви iPhone або синхронізуєте музику і фотографії на iPad.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Назначение | кабель живлення |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Покрытие | Нейлон |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | Lightning |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴






