Цей кабель вже відповідає вимогам майбутніх пристроїв (телевізор, проектор, монітор) наступного покоління з вищою роздільною здатністю, більшою швидкістю передачі даних та більшою частотою кадрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.39 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 190 мм |
| Додаткові характеристики | Підтримка Ethernet з'єднання |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Назначение | аудіо |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 7680 x 4320 (8K) |
| Разъем 1 | HDMI type A |
| Разъем 2 | HDMI type A |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 735 ₴




