Цей кабель з активним підсилювачем підтримує UHD (4K) та 3D і використовується для підключення аудіо-/відеопристроїв, наприклад, програвача Blu-ray, ігрових приставок і т.д. до телевізора, монітора або ПК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.76 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | Підтримка Ethernet з'єднання |
| Екранування | подвійне |
| Макс. частота кадрів | 30 Гц |
| Назначение | аудіо |
| Объем | 0.0031 м3 |
| Покрытие | Позолота |
| Підтримуваний дозвіл | 3840 x 2160 |
| Рабочая температура | -10 ~ 50 ° C |
| Разъем 1 | HDMI type A |
| Разъем 2 | HDMI type A |
| Форматы аудио | DVD-Audio |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 353 ₴





