Набір столового приладдя з 24 предметів. Включає в себе: ложки, виделки і ножі. Приладдя виконано з нержавіючої сталі з дзеркальною поліровкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Упаковка | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.68 кг |
| Вилка | 61 г |
| Вилка столовая | 6 шт |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 280 мм |
| Количество предметов | 24 шт |
| Ложка | 75 г |
| Ложка столовая | 6 шт |
| Ложка чайная | 6 шт |
| Набір розрахований на кількість персон | 6 |
| Нж столовий | 6 шт |
| Нож | 94 г |
| Объем | 0.0048 м3 |
| Особенности | Можна мити в посудомийній машині |
| Тип | Набір столових приборів |
| Цвет | Серебряный |
| Чайна ложка | 35 г |
| Ширина | 340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 249 ₴









