Сідайте на барвистий новий поїзд з набором «Мій перший поїзд з цифрами - вчимося рахувати» LEGO® DUPLO® (10954). У ньому є 10 кубиків з цифрами, які малюки зможуть завантажувати, розвантажувати, складати і сортувати, а ще фігурки дівчинки, хлопчика і собаки DUPLO, так що веселощі в грі ніколи не закінчується.
Ідеальне знайомство дошкільнят з цифрами
Малюки можуть поміщати кубики з цифрами на вагони і знімати їх, вибудовувати в правильному порядку і збирати з них стіну з цифрами. Поїзд з рухомими колесами, дахом і доброзичливими персонажами DUPLO перенесе вашого малюка в світ фантастичної розвиваючої гри!
Ідеальне знайомство дошкільнят з цифрами
Малюки можуть поміщати кубики з цифрами на вагони і знімати їх, вибудовувати в правильному порядку і збирати з них стіну з цифрами. Поїзд з рухомими колесами, дахом і доброзичливими персонажами DUPLO перенесе вашого малюка в світ фантастичної розвиваючої гри!
Практичні навчальні іграшки для малюків
Іграшки LEGO DUPLO - це відкрите веселощі, самовираження і навчання з задоволенням спеціально для дошкільнят. З наборами DUPLO батьки і маленькі діти зможуть збирати разом і разом проходити найважливіші етапи розвитку в життя малюків.
Іграшки LEGO DUPLO - це відкрите веселощі, самовираження і навчання з задоволенням спеціально для дошкільнят. З наборами DUPLO батьки і маленькі діти зможуть збирати разом і разом проходити найважливіші етапи розвитку в життя малюків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.53 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Количество деталей | 23 шт |
| Объем | 0.0065 м3 |
| Розвиток | увага |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | потяг |
| Тип игры | залізниця |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴










