Якщо ви любите «Мисливців за привидами», то «LEGO® Мисливці за привидами ™ ЕКТО-1» - ідеальний набір для вас! Забудьте про стрес і тривогу і пориньте в веселу збірку цього автомобіля Cadillac Miller-Meteor 1959, перетвореного з машини швидкої допомоги в ектомобіль мисливців за привидами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.13 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 2352 шт |
| Объем | 0.0264 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Транспорт |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴












