Ця стопка є частиною елегантної колекції, натхненної 1920-ми роками, яка переносить гламур модних американських джаз-барів до сьогоднішнього дня: де розмова велася про мистецтво, а атмосфера була безпрецедентною новизною і ентузіазмом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bormioli Rocco |
| Цвет | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 кг |
| Використання в посудомийній машині | Да |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Диаметр | 45 мм |
| Длина | 100 мм |
| Количество предметов | 6 |
| Материал | безсвинцеве кришталеве скло |
| Об `єм | 80 мл |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Тип | набір стопок |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 533 ₴




