Дозволяє додавати в сигнал HDMI звук з зовнішніх джерел, наприклад, з камери Vaddio ConferenceSHOT
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vaddio |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 кг |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Комплектация | HDMI аудіо ембеддер |
| Назначение | ембеддер |
| Объем | 0.0029 м3 |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 624 ₴











