Super Wings - загін відважних літаків з навчального мультфільму Super Wings. Для дітей вони справжні друзі, які прийдуть на допомогу, коли б вони не знадобилися! Якщо ви хочете познайомити дитину з географією, культурою, традиціями і мовами різних країн, то герої Super Wings - ваші найкращі помічники.
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або придумувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок і фантазії дитини. Іграшка Super Wings Crystal, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або придумувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок і фантазії дитини. Іграшка Super Wings Crystal, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.23 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Особенности | колеса, що обертаються |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 12.5 см высота |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 829 ₴







