Super Wings – це південнокорейсько-китайсько-американський анімаційний телевізійний серіал, створений спільно компаніями FunnyFlux Entertainment у Південній Кореї, Alpha Group Co., Ltd. в Китаї та Little Airplane Productions у Сполучених Штатах за підтримки Програми освіти.
Головний герой – симпатичний літачок Джетт. Він подорожує світом, доставляючи посилки дітям. Іноді під час виконання завдань Джетт стикається з труднощами, і на допомогу йому приходять вірні друзі – команда безстрашних трансформерів-літачків. У кожному епізоді герої вирушають до нової точки земної кулі. Мета проєкту – розповісти дітям про культуру, традиції та мову різних країн і народів світу. Усього літачки відвідають 52 міста в 45 країнах.
Дитячий мультсеріал, що має назву «Super Wings», здобув велику популярність. Він розповідає про пригоди сміливих і допитливих літачків, вчить дружбі та вмінню вчасно підставити крило тому, хто цього найбільше потребує!

Іграшки Super Wings створено не лише для розваг, вони ще сприяють розвитку пам’яті, послідовності дій, вивченню форм і кольорів.
Асортимент доволі широкий, тому можна легко підібрати іграшку для кожного поціновувача мультфільму про пригоди приятелів, що літають. Моделі в найдрібніших деталях відтворюють персонажів мультфільму. Продукти вироблено з безпечних зносостійких матеріалів.
У лінійці є деталізовані іграшки-літачки, що мають різні інтерактивні можливості – світлові та звукові ефекти, а також здатність пересуватися та трансформуватися, а також тематичні ігрові набори, присвячені улюбленим героям і сценам із мультсеріалу.
Персонажі Super Wings

Джетт
Головний герой, червоно-білий поштовий реактивний літак, що доставляє посилки дітлахам по всьому світу. Джетт – найшвидший літак у світі. Він сповнений енергії та впевненості, до того ж дуже привітний з усіма в міжнародному аеропорту. Він любить літати, допомагаючи доставляти дітям пакунки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Материал | Пластмасса |
| Особенности | Световые эффекты |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.46 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Объем | 0.0074 м3 |
| Питание | 3xLR44 /входят в комплект |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 15.5 см |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 220 мм |
- Цена: 1 299 ₴







