Super Wings - загін відважних літаків з навчального мультфільму Super Wings. Для дітей вони справжні друзі, які прийдуть на допомогу, коли б вони не знадобилися! Якщо ви хочете познайомити дитину з географією, культурою, традиціями і мовами різних країн, то герої Super Wings - ваші найкращі помічники.
Астра - єдиний член команди Super Wings, що живе в космосі. Вона пишається своїми глибокими знаннями в галузі науки і може отримати повну картину того, що відбувається на Землі зі своєю унікальної точки зору. Лунохід Айстри котиться на колесах і антена радара обертається, а також на механічний хват, який рухається і відкривається! Ми можемо помістити фігурку героя в машину. Іграшка Super Wings Astra's Moon Rover, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використовувані матеріали та барвники не токсичні і гіпоалергенні.
Астра - єдиний член команди Super Wings, що живе в космосі. Вона пишається своїми глибокими знаннями в галузі науки і може отримати повну картину того, що відбувається на Землі зі своєю унікальної точки зору. Лунохід Айстри котиться на колесах і антена радара обертається, а також на механічний хват, який рухається і відкривається! Ми можемо помістити фігурку героя в машину. Іграшка Super Wings Astra's Moon Rover, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використовувані матеріали та барвники не токсичні і гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.21 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество | 2 шт. |
| Материал | Пластмасса |
| Объем | 0.0048 м3 |
| Особенности | колеса, що обертаються |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 5 см высота |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 829 ₴









