Super Wings - загін відважних літаків з навчального мультфільму Super Wings. Для дітей вони справжні друзі, які прийдуть на допомогу, коли б вони не знадобилися! Якщо ви хочете познайомити дитину з географією, культурою, традиціями і мовами різних країн, то герої Super Wings - ваші найкращі помічники.
Всі пригоди починаються і закінчуються в Світовому Аеропорту. Цей рухомий літак прибув сюди з нового сезону Super Wings Super-Charge і є домом для Джетта і його друзів з Super Wings. Використовуйте ручку літака, щоб літати на базі по небу, або використовуйте колеса і їздіть по землі. Підготуйте своїх персонажів Super Wings до зльоту, натиснувши на спусковий гачок на ручці і спостерігайте, як злітно-посадкова смуга розкладається! Ліфт в задній частині ігрового набору дозволяє запускати персонажів Transform a Bots, є навіть бічні двері сховища.
У комплекті є світло і звук, а також Jett Transform a Bot. Потрібні 3 батарейки AAA, що не входять в комплект.
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або придумувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок і фантазії дитини.
Всі пригоди починаються і закінчуються в Світовому Аеропорту. Цей рухомий літак прибув сюди з нового сезону Super Wings Super-Charge і є домом для Джетта і його друзів з Super Wings. Використовуйте ручку літака, щоб літати на базі по небу, або використовуйте колеса і їздіть по землі. Підготуйте своїх персонажів Super Wings до зльоту, натиснувши на спусковий гачок на ручці і спостерігайте, як злітно-посадкова смуга розкладається! Ліфт в задній частині ігрового набору дозволяє запускати персонажів Transform a Bots, є навіть бічні двері сховища.
У комплекті є світло і звук, а також Jett Transform a Bot. Потрібні 3 батарейки AAA, що не входять в комплект.
Зібравши фігурки, можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або придумувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок і фантазії дитини.
Іграшка Super Wings Air Moving Base, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використовувані матеріали та барвники не токсичні і гіпоалергенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Материал | Пластмасса |
| Особенности | Световые эффекты |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.36 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Объем | 0.0216 м3 |
| Питание | 3хААА /не входять у комплект |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 169 ₴












