Це мініатюрний трансформований персонаж з лінійки Super Wings. Він може трансформуватися з транспортного засобу, що котиться, в робота і забезпечує масу задоволення від гри 2-в-1.
УВАГА: оскільки деталі занадто маленькі, вони не підходять для дітей молодше 5 років.
УВАГА: оскільки деталі занадто маленькі, вони не підходять для дітей молодше 5 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Комплектация | 269 деталей |
| Объем | 0.0086 м3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 28.5 х 23.5 х 22 см |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴












