Пропонує простий і швидкий розподіл відеосигналу VGA до відстані в 300 м - розміщуйте монітори там, де захочете. Можливий високий дозвіл до 1920 x 1200 пікселів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.69 кг |
| Вид | подовжувач |
| Высота | 170 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Назначение | подовжувач |
| Напряжение | 5 В |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 1920x1200 |
| Рабочая температура | 0 ~ 70 ° C |
| Разъем 1 | 3.5 мм |
| Разъем 2 | 3.5 мм |
| Розміри | 110 x 75 x 25 мм |
| Ток | 1 А макс. |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 660 ₴










