Використовуйте додаткові прийомні модулі (DS-55123) і вашу існуючу мережеву структуру для того, щоб показувати відеосигнал на 253 екранах (по IP-з'єднанню).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.76 кг |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Комплектация | інструкція користувача |
| Макс. частота кадрів | 30 Гц |
| Макс. швидкість передачі даних | 10.2 Гбіт/с |
| Материал | Металл |
| Назначение | подовжувач |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Особенности | підтримує Deep Color |
| Підтримуваний дозвіл | 3840 x 2160 /120 м |
| Рабочая температура | 0 - 60°С |
| Разъем 1 | HDMI |
| Розміри | 110 x 94 x 24 мм |
| Стандарт кабеля | CAT 5 |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 563 ₴






