Дозволяє збільшити максимальну довжину для кабелю HDMI до 60 м при використанні лише звичайного мережевого кабелю між передавальним і приймальним модулем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.53 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Комплектация | інструкція користувача |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Макс. швидкість передачі даних | 18 Гбіт/с |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | подовжувач |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Особенности | світлодіодні індикатори стану |
| Підтримуваний дозвіл | 4096 x 2160 /4K2K / 60 Гц до 30 м/ 4K2K / 30 Гц до 60 м |
| Разъем 1 | HDMI |
| Розміри | 77 x 56 x 27 мм |
| Стандарт кабеля | CAT 6 |
| Форматы аудио | Dolby Digital |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 319 ₴




