Максимальна продуктивність та універсальність
Домашні ковбаски, котлети, кеббе, швидка і акуратна нарізка салатів — все це можна робити хоч кожен день з потужною електром'ясорубкою. Крім гарного функціоналу, Tefal NE688837 відрізняє підвищена надійність: корпус, вузлові з'єднання і робочі елементи пристрою (ножі, насадки, лоток) виконані з якісного металу. Характеристики та переваги: Електрична м'ясорубка Tefal NE688837 йде в комплекті з додатковими насадками, що дозволяють спростити процес подрібнення, нарізання і шинкування різних продуктів. Високим споживчим рейтингом дана модель зобов'язана і продуктивності — 4,5 кг в хвилину.
Для зручності користувачів в м'ясорубці передбачений режим реверсу (рух у зворотний бік). Електром'ясорубка проста в експлуатації і обслуговуванні — знімні деталі можна мити в посудомийній машині. Завдяки продуманій конструкції не викликає ніяких питань і зберігання агрегату: насадки і ніж можна розмістити всередині спеціального відсіку в корпусі, а ергономічна ручка дозволяє переносити прилад. Де купити з гарантією? Оригінальна побутова техніка Tefal в Україні реалізується офіційними дистриб'юторами. У будь-який час ви можете ознайомитися з асортиментом в інтернет-магазинах наших партнерів, які представлені на сайті. В електронному каталозі можна швидко вибрати підходящий варіант, орієнтуючись на такі критерії, як ціна, потужність, призначення та функціонал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.35 кг |
| Высота | 360 мм |
| Відсік / підставка для зберігання насадок | Да |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 40 х 18 x 36.5 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 240 мм |
| Комплектация | м'ясорубка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 2000 Вт |
| Насадки | для терки/шинкування |
| Объем | 0.0415 м3 |
| Производительность | 2.6 кг/хв |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 480 мм |
- Цена: 9 299 ₴











