Пожежна машина Driven Micro з підйомним краном порадує любителів машинок спецтехніки, адже він точно копіює реальне авто. Рухливі елементи і спецефекти зроблять гру особливо захоплюючою.
Іграшка виконана з міцного і безпечного пластика.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DRIVEN |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | 3 батарейки AG13 |
| Вес | 0.39 кг |
| Вид | пожежна машина |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Особенности | Зі звуком |
| Серия | MICRO |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴












