Маленькі тварини працюють разом, допомагають, піклуються одне про одного і виховують своїх дітей. В даний час в місті з'явилася нова двоповерхова школа. У класних кімнатах є все необхідне для занять. Є навіть шкільний дзвінок.
У комплект входять одна фігурка Li'l Woozzeez і аксесуари для гри в школу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.14 кг |
| Вид | будиночок |
| Высота | 300 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Количество | 16 шт |
| Комплектация | 1 стіл |
| Объем | 0.0183 м3 |
| Особенности | набір сумісний з іграшками цієї серії |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴




