Набір «Сонячна енергія» цікаво демонструє ключове майбутнє джерело енергії. Електроенергія виробляється за допомогою сонячного модуля, який допомагає живити вертоліт, літак, вітряк та карусель. Будь то на суші чи в повітрі - цей набір є ідеальним вибором, щоб відкрити для себе сонячну енергію у цікавій формі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.63 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Количество деталей | 167 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Розвиток | дрібна моторика |
| Серія конструктора | Profi |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 396 ₴



