Невеликий поштовх - це все, що потрібно, щоб розпочати захоплюючу, насичену діями ланцюгову реакцію! Інструкції з побудови містять три чудові моделі, а задоволення, яке вони доставляють, не має меж! Створюйте чудові історії та захоплюючі курси. Можливо, у вас вже є щось цікаве вдома, щоб додати до вашої наступної ланцюгової реакції?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.12 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 320 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 460 мм |
| Количество деталей | 682 шт (3 моделі) |
| Объем | 0.0118 м3 |
| Серія конструктора | Розширений |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 038 ₴



