Клімат та охорона навколишнього середовища є ключовими цінностями в сучасному світі - саме тому ми працюємо над тим, щоб навчити дітей цій важливій проблемі через гру. Щоб дізнатись про те, як виробляти, зберігати та використовувати електроенергію з природних джерел, діти можуть будувати захоплюючі моделі, які рухаються за допомогою енергії вітру, води чи сонячної енергії, та цікаво навчати їх застосованим технологіям. Це допомагає стимулювати їх інтерес до цих видів енергії, що набуде ще більшого значення в майбутньому. Автомобіль на паливних елементах H2 (артикул FT-559880) - стане чудовим доповненням даного набору. Цей набір-розширення можна використовувати для побудови додаткових моделей, що працюють на паливному елементі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.59 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 470 мм |
| Количество деталей | 343 шт (14 моделей) |
| Объем | 0.0120 м3 |
| Серія конструктора | Profi |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 038 ₴



