17 захоплюючих моделей, готових до відкриття юними інженерами і техніками майбутнього! Учні можуть проводити цікаві експерименти, використовуючи такі моделі, як балансир, підйомник або склоочисник, щоб дізнатись про захоплюючу технологію, що стоїть за ними. Звичайно, вони також можуть дослідити різні передачі, будуючи такі проекти, як годинниковий механізм, планетарні передачі або диференціал. Додаткові методичні матеріали допомагають навчитись цим поняттям.
Основні предмети:
Основні предмети:
- Принцип важеля
- Співвідношення шестерень
- Чотириланкові системи
- Шківи
- Диференціальні передачі
- Планетарні шестерні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.84 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 320 мм |
| Количество деталей | 320 шт (17 моделей) |
| Объем | 0.0110 м3 |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 308 ₴












