Ви завжди хотіли знати, як працює привід вала, конічна шестерня або планетарна шестерня. Хочете дізнатися, як побудувати стійкий міст або ножичний підйомник? Тоді набір Ретро-механіка - це комплект для вас! Набір має крутий ретро-дизайн та цікаво демонструє механічні та структурні принципи на основі 30 моделей. Це найкращий набір технологій для будь-якого початківця техніка або інженера-механіка!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fischertechnik |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.94 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 470 мм |
| Количество деталей | 500 шт (30 моделей) |
| Объем | 0.0120 м3 |
| Серія конструктора | Profi |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 038 ₴



